אודותינו

"מרכז האתרוגים" למכירת ארבעת המינים בסיטונאות,  הוקם לפני 23 שנה על ידי עדי וולטפריד והינו המחסן הגדול ביותר בארץ למכירת ארבעת המינים לסיטונאים. המחסן מתפרס על פני כ- 500 מ"ר וממוקם במרכז בני ברק, מספר דקות מכביש גהה [4] מה שהופך אותו לנגיש ונוח ללקוחותיו. ב"מרכז האתרוגים" אנו עובדים עם המגדלים הגדולים ביותר ועם סחורה מובחרת הנבדקת וממוינת בקפדנות בכל פעם שהיא מגיעה. בין המגדלים איתם אנו עובדים,   "אתרוגי אנטמן", "אתרוגי חב"ד" , "הדסי חזון איש", "הדסי צפתמן", "לולבי טירת צבי", "לולבי הבקעה"– משק המפורסם באיכותו הגבוהה אשר הוקם על ידי האחים אנטמן, חלוצים אשר מקדישים את חייהם לעבודת האדמה.

יתרונות

נוחות – גודלו של המחסן לארבעת המינים ומיקומו מס' דקות מכביש 4 יחד עם מעלית משא, גישה נוחה וחנייה בשפע, מאפשרים ללקוחותינו להתעסק רק במה שחשוב באמת – שיווק הסחורה. גודלו של המחסן אף מאפשר לנו לאחסן את הסחורה בקירור בשביל הלקוח עד החג, כך אנו נותנים מענה איכותי למכירת ארבעת המינים בסיטונאות.

משלוחים לכל העולם – כחלק מאסטרטגיה רחבה אנו רואים את עצמנו כבית לכל סוחר בכל מקום שהוא בעולם וככאלה אנו מספקים משלוחים לכל רחבי העולם וכן ייעוץ וליווי לאלו אשר עובדים עימנו.

מחיר – כחלק ממאמץ תמידי לספק ללקוח את הסחורה המובחרת ביותר המחירים שלנו אומנם אינם הזולים ביותר אך אנו מקפידים לקנות את הסחורה ישירות מהמגדלים על מנת שנוכל להוריד את עלויות התיווך ובכך להוריד עד כמה שניתן את המחירים ללקוח. היחס האישי והליווי התמידי שאנו נותנים גרמו ללקוחותינו להבין שאנו הטובים ביותר ורובם חוזרים אלינו שנה אחר שנה.

יחס אישי – כחלק מראייה ארוכת טווח ורצון להיטיב עם הלקוח, אנו לא רק מוכרים לו את הסחורה אלא גם מדריכים אותו כיצד לשווק אותה. היחס והליווי האישי של לקוחותינו הוכיחו את עצמם במהלך השנים, והלקוחות החוזרים אלינו שנה אחר שנה הם אלו המעידים על כך.

המחסן פתוח 16 שעות ביממה ואנו מקבלים כל לקוח עם חיוך רחב ועם הרבה רצון טוב, תוך שאנו נותנים מספר אפשרויות תשלום: צ'ק, כרטיס אשראי או מזומן.

צרו עימנו קשר עכשיו ואנו נשמח לענות לכם על כל שאלה ולסייע לכם בכל דבר!

סגירת תפריט
Show Buttons
Hide Buttons