מהמגדל לצרכן

רוב המוצרים שכולנו קונים עוברים בדרכם אלינו מספר ידיים וכל אחד מהמתווכים מקבל את החלק שלו, מה שמייקר מאוד את העלות לצרכן. אנו ב"מרכז האתרוגים" שמנו לעצמנו למטרה  להוזיל עד כמה שניתן את פערי התיווך תוך שמירה מקסימלית על איכות המוצר וזאת על ידי קניית הסחורה ישירות מהמגדל ומכירה שלה לצרכן הסופי. ניהול הסחורה בדרך זו מאפשר לנו לא רק להוזיל את עלויות התיווך אלא גם לספק את הסחורה האיכותית ביותר תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים וקפדניים, ואף עם חלק מאותם מגדלים יש לנו הסכמי בלעדיות.

מיטב המגדלים

אנו ב"מרכז האתרוגים" בוחרים בקפידה את המגדלים איתם אנו עובדים ולא מתפשרים על איכות הסחורה. המגדלים איתם אנו עובדים הינם בעלי הפרדסים הגדולים והנחשבים ביותר בישראל והסחורה נבדקת בקפידה ובדקדקנות על מנת שהלקוחות שלנו יקבלו את הטוב ביותר. כבר מספר שנים שמחסננו הוא אחד הגדולים בארץ, וכבעלי מחסן המשווק לאלפי לקוחות מיד שנה אנו שומרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בשוק החל משלב הגידול ועד לאריזת הסחורה ושיווקה ללקוחותינו המרוצים אשר חוזרים אלינו שנה אחר שנה, ואין כמו לראות לקוח שחוזר אלינו עם חיוך בידיעה ששוב הוא יקבל את הסחורה הטובה ביותר ואת השירות והליווי האישי אותו אנו נותנים.

מותג עולמי

"מרכז האתרוגים" הינה מותג עולמי כבר שנים רבות. לקוחות רבים מרחבי העולם חוזרים אלינו שנה אחר שנה כי על איכות לא מוותרים. גודלו של המחסן שלנו יחד עם הסחורה האיכותית ביותר שישנה כיום בישראל הם אלו אשר גורמים ללקוחות הללו להיות לקוחות חוזרים מרוצים, ומכתבי התודה הרבים שקיבלנו במהלך שנות פעילותינו הם אלו אשר יעידו על שביעות רצון, אספקה מהירה, סחורה איכותית ומעל לכל שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר. כל הלקוחות שלנו בארץ ובחו"ל מקבלים ליווי וייעוץ אישי לאורך כל הדרך מה שמקל עליהם את המכירה כי אנו ב"מרכז האתרוגים" מאמינים שלקוח מרוצה, ובעיקר לקוח שמתפרנס מאיתנו יחזור אלינו גם בשנה הבאה.

סגירת תפריט
Show Buttons
Hide Buttons