המחירים משתנים בין שוק לשוק ונעים בין כמה מאות שקלים ועד אלפי שקלים בשווקים הגדולים.

לכל דוכן נדרש להביא כמות שונה של סטים וסוג שונה של סחורה כאשר המספר נע בין 50-300 סטים לדוכן. על מנת לברר על שוק ספציפי ממולץ לדון עם חבר או מכר שמכיר את השוק ולשאול אותו או ליצור קשר איתנו ואנו נשתדל לעזור לכם.

לשם כך כתבנו מדריך לסוחר המתחיל בארבעת המינים שם כתבנו בקצרה את את אופציות המכירה בתוספת המלצות שלנו. למידע מפורט יותר אנו ממליצים לקבוע פגישת יעוץ חינם אם אחד המומחים שלנו.

לכל האתרוגים במרכז האתרוגים יש תעודת הכשר. אנו ממליצים לבדוק לפני הקניה אם המקום בו אתם מתכוונים לרכוש בו יש תעודת הכשר לכל פרדסן שהוא משווק.

זוהי שאלת השאלות! והאמת שהתשובה די פשוטה, לכל פרדסן/מסחן יש ממינים משלו לפעמיים מבינים יותר ולפעמיים פחות. לפעמיים קיבלו הדרכה מרב ולפעמיים אף לא מכירים את ההלכות הבסיסיות. מימיינים אלו קובעים את רמות ההידור שלהם ולכן אין אפשרות להשוות רמות של אתרוגים בין מחסנים ללא מראה עיניים, מכיוון שמה שפלוני מוכר בתור מהדרין, אלמוני מוכר בתור כשר בלבד. לאחר מכן, נהוג ברוב המחסנים לתת לסיטונאי למיין בעצמו אתרוגים מתוך אתרוגים ממויינים ולמרות שאתם ממינים בפעם השניה אנו ממליצים ללכת לכמה מחסנים ולראות במו ענייכם את הסחורה ולהימנע מללכת על הכי זול מכיוון שאז הסיכוי שתיפלו על סחורה ברמה נמוכה, גבוהה! ובנוסף לכך אתם עלולים ליפול לידי הונאה.

ברוב המחסנים ניתנת אפשרות למיון האתרוגים מתור אתרוגים שהמחסן כבר מיין. לרוב המחסן יחייב אתכם לקחת אחוז מסויים מקופסא על מנת שלא תקחו רק את הטובים ביותר. דבר זה הגיוני וסביר. סיטונאים שלא מגבילים אתכם באחוז מסויים צריכים להדליק אצלכם נורה אדומה! וכנראה אתם ממיינים מסחורה שכבר כמה וכמה סוחרים מיינו ממנה ולכן הסיטונאי לא חושש שתיקחו אך ורק את הטופ שבטופ מכיוון שכבר אין כאלו. ככלל אנו ממליצים להיזהר מעסקאות שנשמעות זולות מידי.

אנו במרכז האתרוגים משווקים את כל סוגי הסחורה בניהם גם לולבים ארוזים של טירת צבי.

ניתן לאחסן את הסחורה במחסן עד מוצאי יום הכיפור ובכך לחסוך עלויות אחסנה במקום אחר.

לרוב העירייה ממונה על המכירה, במקרים מסוימים העירייה ממנה מישהו מטעמה שיהיה אחראי לשיווק הדוכנים. לכן כודש לפני החג ממולץ להתקשר לערייה ולברר כיצד רוכשים דוכן בשוק ארבעת המינים. לעוד שאלות בנושא מומלץ להתקשר עלינו למרכז מכירות והם ישמחו לענות לכם בחינם.

לא מצאת תשובה? שאל אותנו!


סגירת תפריט
Show Buttons
Hide Buttons