לולבים בסיטונות
לולבים בסיטונות

לולבים בסיטונות

בעוד שאצל רבים חג הסוכות מעיד בעיקר על הצורך לבנות סוכה ועל העובדה שהחג מביא עמו חופשה ארוכה, עבור חג הסוכות מהווה כהזדמנות להרוויח סכומי כסף נאים. את סכום הכסף המדובר, אותם אנשים מרוויחים מרכישת לולבים בסיטונות או רכישת סטים מלאים של ארבעת המינים בסיטונות ומכירתם במקומות ייעודיים שונים. כידוע, לקראת חג הסוכות, הביקוש לארבעת המינים הינו גבוה במיוחד (ובעיקר בקרב האוכלוסייה המסורתית והדתית) ולו בשל העובדה כי בכדי לקיים את מצוות נטילת ארבעת המינים בסוכות, כל יהודי מעל גיל 13 אמור שיהיה ברשותו סט 4 מינים משלו. מעבר לכך, רבים מהאנשים אשר מעוניינים לקיים את המצווה, לא יסתפקו בלולבים שהם רק כשרים אלא יחפשו גם לולבים מהודרים – אשר עלותם הינה גבוהה יותר.

איך מוודאים כשרות של לולבים?

אם אתם מעוניינים לרכוש לולבים בסיטונות, חשוב שכשלב ראשון, תלמדו להכיר את כל הסימנים אשר יבטיחו שהלולבים שבחרתם אכן כשרים. בין הסימנים המדוברים: האורך המינימאלי של לולב כשר אמור להיות מינימום ארבעה טפחים (אורך מינימאלי הנע בין 32  ל-38  ס"מ). יש לוודא שהלולב אינו גנוב (יש האומרים שגם אם הלולב מושאל הוא פסול). על רוב העלים של הלולב להיות מחוברים. מעבר לכך, יש לשים לב שהלולב אינו יבש ואינו חתוך – מה שעלול לפסול אותו. בדיקת הפרמטרים הללו תבטיח את כשרותם של הלולבים – פרמטר חשוב ורב ערך עבור מי שקונה לולבים בסיטונות במטרה למכור אותם בשווקים או בדרכים אחרות.

איך ניתן למכור את הלולבים?

רבים מהאנשים אשר תרים אחר לולבים בסיטונאות, עושים זאת במטרה למכור אותם וליהנות מרווחים – רכישה במחירים נמוכים ומכירה במחירים גבוהים יותר. עכשיו, כל מי שעושה את צעדיו הראשונים בעסקי הלולבים (או ארבעת המינים), עתיד לגלות שיש לא מעט דרכים ושיטות באמצעותן ניתן למכור את הלולבים ובין היתר: בשווקים ייעודיים – כידוע, לפני חג הסוכות קמים ברחבי הארץ שווקים ייעודיים המציעים את ארבעת המינים כמו גם מגוון אביזרים לחג הסוכות. אפשרות נוספת היא למכור את הלולבים דרך רשת האינטרנט – קניית לולבים כמו גם סטים מלאים של ארבעת המינים בסיטונאות הופכת להיות יותר ויותר נפוצה עם השנים.  אפשרות נוספת היא לפרסם באמצעות שלטים את העובדה שהינכם מציעים לולבים למכירה ואת פרטי ההתקשרות אתכם. לכל אחת מהדרכים למכירת לולבים יש את היתרונות שלה וחשוב כאמור, לקבל את ההחלטה המשתלמת והרווחית ביותר מבין האפשרויות המוצעות.

 

 

סגירת תפריט
Show Buttons
Hide Buttons